× بستن تبلیغات

بلیط هواپیما اهواز مشهد
حل مشکلات اساسی رایانک شما

حل مشکلات اساسی رایانک شما

شنبه 1 آبان 1400
2:10
mesi

تعمیر و رفع اشکالات مختلف تبلت یا رایانک شامل کلیه خدمات سرویس ، تعویض و عیب یابی درج شده در لیست خدمات پس از فروش نمایندگی می باشد.

اگر شما هم از کاربران رایانک هستید.

در حال حاضر دستگاه شما به هر دلیلی دارای نقص و خرابی است. شما می توانید با مراجعه به مرکز رفع اشکال رایانک از کارشناسان فنی این مجموعه بهره مند شوید.

مدیریت مرکز حل مشکلات اساسی رایانک شما به لطف اعتماد و مهارت متخصصان خود کلیه عملیات و تعمیرات انجام شده در این مرکز را تضمین و تضمین کرده است.

مدت زمان گارانتی بسته به نوع حل مشکلات موجود در دستگاه متفاوت است. (گارانتی خدمات عمدتا مربوط به تعمیر سخت افزار است و شامل رفع اشکالات نرم افزاری رایانک نمی شود).

افتادن از ارتفاع، ریختن مایع روی دستگاه یا افتادن در آب، ضربه های دستگاه، افت برق، استفاده از شارژرهای غیر استاندارد و مواردی از این دست از مهم ترین عوامل موثر در خرابی رایانک است.

چنین عواملی بر عملکرد برد، باتری، اسپیکر، نمایشگر، مدار شارژ و ... تاثیر نامطلوب می گذارد و عملکرد کلی دستگاه را مختل می کند.

(توجه: در صورت خرابی رایانک، بهتر است قبل از هر اقدامی دستگاه را توسط متخصص تعمیرات رایانک بررسی کنید. این کار از سرویس نادرست دستگاه جلوگیری می کند)

منبع : https://2sottamir.ir/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d9%84%d8%aa/


[ بازدید : 158 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به passgoal است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir